Strona główna Blog erotyczny Co może nam pomóc dowiedzieć się, czy nasz partner to ten jedyny?

Co może nam pomóc dowiedzieć się, czy nasz partner to ten jedyny?

825

Wielu ludziom bardzo ciężko jest dostrzec oznaki, że ich partner jest do nich albo dobrze, albo beznadziejnie dopasowany. Nic dziwnego, w końcu ciężko jest zauważyć pewne rzeczy, jeśli nie mamy wystarczająco dużo doświadczenia. Jak więc sprawdzić, czy nasz partner jest tym ,,jedynym”?

Co może nam pomóc dowiedzieć się, czy nasz partner to ten jedyny?

Instynkt zwierzęcy ci w tym pomoże

Istnieje takie powiedzenie jak ,,jaki pies taki Pan”, ale do rzeczy – sposób polega na tym, żeby nasza druga połówka miała kontakt z naszym zwierzakiem, bacznie przy tym obserwując sytuację (oczywiście tak pokazać, że zwierzak będzie w stanie wejść w interakcję z twoją drugą połówką, pokazanie kogoś za płotem nic tutaj nie da). Jeśli będzie widocznie ,,niepocieszony” widokiem tej osoby, bądź wyraźnie zobaczymy że ta osoba mu się nie spodobała, to raczej nie wróży dobrze tej relacji. Oczywiście, wydaje się, że to tylko zwierzak, ale to sposób, który znam z doświadczenia. Nie jest naturalnie to definitywna oznaka, aby zerwać z tą osobą, ale po takim momencie najlepiej jest nieco uważniej obserwować swojego partnera, czy na przykład nie rozsyła swoich seks fotek na boku.

Zamieszkajcie razem

To jednocześnie najprostszy i zarazem najtrudniejszy sposób. Zobaczysz wreszcie, jak zachowuje się twój partner w naturalnym środowisku, przy czym jeśli nie będziecie do siebie pasować, to w tym wypadku związek może się rozpaść, a ty zostaniesz w pustym mieszkaniu. Wiele osób mówi, że jeśli chcesz kogoś naprawdę poznać – to pojedź z nim na wycieczkę. I chodzi tutaj o wycieczkę na kilka dni. Wtedy najczęściej ludzie pokazują swoje prawdziwe oblicze, jednakże jeśli będzie to wycieczka na przykład w góry, to efekt ten będzie spotęgowany, ponieważ w czasie wysiłku ludzie nie silą się na to, aby kryć swoje uczucia.

Wspólny trening

Wspólne trenowanie oprócz lepszego samopoczucia pozwoli wam na lepszym poznaniu swojego partnera – naturalne o ile wyrazi na to zgodę, ponieważ jeśli zaczniecie ,,ciągnąć” partnera do ćwiczeń, to efekt będzie odwrotny do zamierzonego.

źródło: https://darmowe-laski.pl