Strona główna Artykuły o seksie Dildo – czy warto zainwestować w ten gadżet?

Dildo – czy warto zainwestować w ten gadżet?

633

Dildo przez wiele lat miało złą prasę, że zabawka dla nimfomanek, że dla kobiet, które nie mogą znaleźć partnera seksualnego… Negatywne stereotypy wokół tej zabawki narastały, nieważne, że w żaden sposób nie mające pokrycia w rzeczywistości.

Czy warto zakupić dildo?

O tym, że warto najlepiej świadczy fakt, iż ekskluzywne butiki erotyczne sprzedają w dużych ilościach dildo silikonowe. Zabawkę tę chwalą sobie zarówno pary heteroseksualne, jak również homoseksualne. Wiele kobiet podkreśla, że uwielbiają, gdy partner trzyma w ręku tę zabawkę regulując jej tempo. Ostatnimi czasy coraz chętniej kupujemy dildo szklane, które uważane jest nie bez przyczyny za bardzo piękną zabawkę, zwłaszcza w przypadku kobiet, ważny jest ich kolor, kształt, dlatego się decydują. Szklane dildo poza jego oczywistymi walorami związanymi z kształtem, pozwala na podjęcie zabawy z temperaturami. Zabawka jest również darzona sympatią przez pary homoseksualne, które z użycia tej zabawki czerpią wiele satysfakcji seksualnej. Zabawka jest więc uniwersalna, ponadto pary podkreślają, że dildo ma wiele atutów, których pozbawiony jest wibrator, zabawki te jednak w świetny sposób się uzupełniają.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o dildo?

Zabawka ta pozwala na urozmaicenie życia seksualnego, niektóre pary heteroseksualne zamieniają rolę, kobieta posługuje się strap- on dildo, penetrując męskiego anusa. Panie mogą przyjąć męską rolę, mężczyzna który na co dzień, jest stroną dominującą poddać się swojej pani, która będzie ujeżdżać swego mężczyznę.

Podsumowanie

Dildo stanowi wspaniały gadżet erotyczny, o czym świadczą wyniki sprzedażowe ekskluzywnych butików erotycznych. Zabawka ta posłuży zarówno parom heteroseksualnym, jak również homoseksualnym. Partnerzy heteroseksualni, którzy przeżywają rutynę w związku, mogą zamienić się rolami, kobieta przejmuje funkcję przypisaną kulturowo do płci męskiej, ten zaś może jej się poddać. Przy takich zabawach, doskonale sprawdzą się również inne gadżety erotyczne, jak kajdanki czy opaska na oczy.