Strona główna Artykuły o seksie Dlaczego kobiety zdradzają?

Dlaczego kobiety zdradzają?

1122

W większości przypadków tak naprawdę ciężko jest rozgraniczyć, która płeć zdradza ,,bardziej”, jednakże nie da się ukryć, że kobiety również są winne zdrady. Dzisiaj opowiemy wam o tym, dlaczego kobiety nie dochowują wierności.

Dlaczego kobiety zdradzają?

W większości przypadków nie chodzi o seks

Do zdrady dochodzi najczęściej w czasie problemów w oryginalnym związku. Kiedy w relacji nadchodzi kryzys, zaczynają się kłótnie, wtedy też partnerzy oddalają się od siebie, czują się oni bardzo samotni. Naturalnie seks przy zdradzie nadal występuje, ale najczęściej kobiety poszukują czułości, ciepłoty, czegoś co już nie otrzymują od swojego partnera a inna osoba jest w stanie tą lukę wypełnić.

Zdrada z bardziej przyziemnych powodów

Czasami kobiety zdradzają z powodu znudzenia się swoim aktualnym związkiem. Bywa również tak, że z powodu niemożności otrzymania w seksie tego, czego oczekują lub czego chcieliby spróbować, kobiety szukają ,,skoku w bok”, bądź też zaczynają oglądać filmy erotyczne aby zaspokoić swoje potrzeby. Poza tym zdarzają się oczywiście zdrady „nieplanowane”. Najczęściej mają one miejsce, kiedy kobieta jest pod wpływem alkoholu lub z dala od domu, nadarza się okazja, a on nie może oprzeć się pokusie. Naturalnie są również i, kobiety które nawet mimo takiej ,,okazji” nie zamierzają z niej skorzystać, ponieważ posiadają takie a nie inne uosobienie, że po prostu nie zamierzają zdradzić.

Brak myśli o konsekwencjach

Wiele kobiet również nie myśli niekiedy o konsekwencjach swoich czynów, przez co zdarzają się rozwody, zerwania oraz inne nieplanowane rzeczy, takie jak dziecko z przypadkowym partnerem seksualnym, bądź też ,,szybki” ślub z powodu właśnie tego dziecka oraz udawanie ,,matki Polki”.

Chęć ,,wybawienia się”

Część kobiecej populacji również zdradza z przyczyn nie innych jak próba zabawienia się ,,póki są młode”, przez co najczęściej niestety kończą one jak powyżej, same z dzieckiem, bądź też z niekochanym partnerem I dzieckiem.