Strona główna Poradniki erotyczne Feromony – czy warto je stosować?

Feromony – czy warto je stosować?

1014

Feromony to ostatnimi czasu jedne z najbardziej ,,trendy” środków na przyciąganie kobiet. W końcu teoretycznie część naszej atrakcyjności seksualnej jest przekazywana przez zapach, dlatego też dziś odpowiemy sobie na pytanie, czy warto stosować feromony?

Feromony – czy warto je stosować?

Zapachy – trochę teorii

Feromony zawarte w męskich perfumach mogą przyciągać kobiety i zwiększać ich zainteresowanie seksualne, nie wpływają jednak na  strukturę znajomości bądź też ich zaufanie, więc nie liczcie że wyperfumujecie się i od razu aktorki z filmów porno się do was znikąd zlecą. W przypadku kobiet perfumy z feromonami aktywują ich podwzgórze, które kontrolowane jest przez autonomiczny układ nerwowy. Odpowiada on za uwalnianie hormonów płciowych, podniecenie seksualne i zachowania rozrodcze. Zapach to w końcu bardzo ważny czynnik identyfikujący. Feromony wydzielane przez drugą osobę mogą komuś odpowiadać, ale mogą też wręcz odrzucać. Współcześnie, te substancje chemiczne można znaleźć w perfumach i wodach toaletowych.

Zapachy z feromonami robią prawdziwą furorę

 Wiele osób sięga po takie specyfiki i doskonale się dzięki nim czuje, jednakże dobre feromony kosztują, ale nie należy się takiej inwestycji bynajmniej obawiać. Każdy ma inną podatność na feromony. Powinniśmy jednakże pamiętać o tym, że na jedną osobę feromony działają mocno, na inną nie tak bardzo. Jednak warto spróbować ich działania i korzystać z takich feromonów. Istnieje wiele specyfików z dodatkiem feromonów na rynku, jedne są lepszej jakości, inne gorszej, ale głównie liczy się tutaj nasz ,,cel”, czyli czy jest to kobieta młodsza, starsza, czy mamy ochotę na seks z tą osobą i tak dalej.

Jak najlepiej dobrać do nas feromony?

Tak naprawdę czasami może to być metoda prób i błędów, które najlepiej pasują do nas. Udanie się do sklepu erotycznego, który posiada dobrze przeszkoloną obsługę może również nam pomóc w dobraniu odpowiedniego specyfiku. Powinniśmy jednak pamiętać o tym, że najlepiej jest kupować środki które są wysokiej jakości oraz cieszące się dobrą opinią.