Strona główna Poradniki erotyczne Jakie są najlepsze sposoby na to, aby ocenić stan naszego związku?

Jakie są najlepsze sposoby na to, aby ocenić stan naszego związku?

721

Wielu ludziom bardzo ciężko jest dostrzec oznaki, że ich partner jest do nich dopasowany. Nic dziwnego, w końcu ciężko jest zauważyć pewne rzeczy, jeśli nie mamy wystarczająco dużo doświadczenia. Jak więc sprawdzić, czy nasz związek jest w dobrym stanie?

Jakie są najlepsze sposoby na to, aby ocenić stan naszego związku?

Zacznijcie ćwiczyć razem

Wspólne trenowanie oprócz lepszego samopoczucia pozwoli wam na lepszym poznaniu swojego partnera – naturalne o ile wyrazi na to zgodę, ponieważ jeśli zaczniecie ,,ciągnąć” partnera do ćwiczeń, to efekt będzie odwrotny do zamierzonego.

Instynkt zwierzęcy może ci pomóc

Istnieje takie powiedzenie jak ,,jaki pies taki Pan”, ale do rzeczy – sposób polega na tym, żeby nasza druga połówka miała kontakt z naszym zwierzakiem, bacznie przy tym obserwując sytuację (oczywiście tak pokazać, że zwierzak będzie w stanie wejść w interakcję z twoją drugą połówką, pokazanie kogoś za płotem nic tutaj nie da). Jeśli będzie widocznie ,,niepocieszony” widokiem tej osoby, bądź wyraźnie zobaczymy że ta osoba mu się nie spodobała, to raczej nie wróży dobrze tej relacji. Oczywiście, wydaje się, że to tylko zwierzak, ale to sposób, który znam z doświadczenia. Nie jest naturalnie to definitywna oznaka, aby zerwać z tą osobą, ale po takim momencie najlepiej jest nieco uważniej obserwować swojego partnera

Zamieszkajcie razem

To jednocześnie najprostszy i zarazem najtrudniejszy sposób. Zobaczysz wreszcie, jak zachowuje się twój partner w naturalnym środowisku, przy czym jeśli nie będziecie do siebie pasować, to w tym wypadku związek może się rozpaść, a ty zostaniesz w pustym mieszkaniu. Wiele osób mówi, że jeśli chcesz kogoś naprawdę poznać – to pojedź z nim na wycieczkę. I chodzi tutaj o wycieczkę na kilka dni. Wtedy najczęściej ludzie pokazują swoje prawdziwe oblicze, jednakże jeśli będzie to wycieczka na przykład w góry, to efekt ten będzie spotęgowany, ponieważ w czasie wysiłku ludzie nie silą się na to, aby kryć swoje uczucia.

Jeśli chcesz poprawić jego stan – pomyśl o tym

Żyjąc z kimś przez dłuższy czas często zapominamy o tych drobnych uczynkach które sprawiły że dzisiaj jesteście parą. Dlatego też warto jest co jakiś czas je powtórzyć, nie musi być to coś ogromnego w rodzaju nowego samochodu stojącego na podjeździe, ale mogą to być na przykład ręcznie wykonana rzecz, który ułatwi życie naszej drugiej połówce, może to być ręcznie robiona lampka bądź nawet i stolik do kawy. Ważne jednakże jest to, aby był przez nas wykonany, bo wtedy dajemy drugiej osobie do zrozumienia, że są warci naszego czasu, a czy jest coś, co jest cenniejsze od naszego cennego, ograniczonego czasu? Chyba tylko uczucie drugiej osoby do nas.

Źródło : https://tv-porno.pl/