Strona główna Artykuły o seksie Magia głosu w seks telefonie

Magia głosu w seks telefonie

988

Samotność i beznadziejność doprowadza ludzi w różnym wieku do braku możliwości wyrażenia swoich uczuć. Każdy człowiek bez wyjątku ma większe lub mniejsze pragnienia. Brak otwartości na drugiego człowieka potęguje w nas wszystkich skrajne emocje. Wręcz boimy się wyrażać swoje najskrytsze myśli. Nic dziwnego, że sięgamy po telefon i łatwiej nawiązujemy rozmowę z nieznaną osobą nawet na tematy bardzo intymne. Zamykamy oczy i puszczamy wodze fantazji. Zaś umysł zaczyna szaleć z pasją i fantazją.

Słodki głos w słuchawce

Magia głosu potrafi zdziałać cuda. Słysząc ciepły głos w telefonie, zaczynamy ulegać czarowi. Wystarczy tylko chwila, a hormony zaczynają szaleć. Barwa i ton głosu to główne aspekty ulegania chęci krótkiego podniecenia i eksplozji namiętności. Niekiedy w akcie desperacji sfrustrowani ludzie sięgają po telefon. Chęć rozładowania swoim emocji związanych z brakiem partnera jest niekiedy ulgą dla zestresowanego człowieka. Krótka i rzeczowa rozmowa ułatwia nawiązanie telefonicznego kontaktu. Tani seks telefon to słodki głos w słuchawce, który w odpowiednio dobranych i bezpruderyjnych słowach nazywa rzeczy po imieniu. W rzeczywistości partnerzy unikają ekscytujących i podniecających zwrotów i zachowań. Niekiedy są wręcz skrępowani w stosunku do siebie. Seks telefon daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Dokuczliwa samotność

Samotność coraz bardziej doskwiera ludziom i pogrąża ich w rozpaczy. Brak zrozumienia ze strony bliskich powoduje coraz większy stres i frustrację. Niedosyt zbliżenia intymnego powoduje ogromną nerwowość. Aby temu zapobiec, za wszelką cenę pragniemy osiągnąć satysfakcję seksualną. Dotyczy to również osób będących w związkach. Niezaakceptowanie potrzeb seksualnych partnera powoduje jego osamotnienie. Chęć zaspokojenia własnych pragnień oraz właściwego aktu podniecenia staje się kwestią nadrzędną. 

Złoty środek na rozładowanie napięcia nerwowego

Mało osób ma odwagę przyznać się z korzystania z usług erotycznych przez sieć komórkową. Jednak tani seks telefon nie wyrządza nikomu krzywdy. Wręcz przeciwnie pozwala na odkrycie własnych pragnień i fantazji erotycznych. Z seks telefonu w takim samym stopniu korzystają mężczyźni, jak i kobiety. W trakcie rozmowy telefonicznej nie musimy nikomu tłumaczyć się ze swoich poczynań ani upodobań seksualnych.

Źródło: https://zdjecia-erotyczne.sexklasa.net