Strona główna Poradniki erotyczne Oznaki rozpadającego się związku – poradnik

Oznaki rozpadającego się związku – poradnik

886

Wszystko co dobre, musi się kiedyś skończyć. Nie inaczej jest ze związkami, jedne trwają dłużej, inne krócej, jednakże zdecydowanie lepiej jest poznać oznaki, które pozwolą ci w porę naprawić ten związek, albo po prostu ,,opuścić ten tonący statek”.

Oznaki rozpadającego się związku – poradnik

Czasami związek rozpada się sam z siebie

Rutyna sprawia że przestajemy cieszyć się swoim partnerem, a nasze uczucie do niego powoli wygasa. Nie jesteśmy w stanie też dłużej ,,znosić” wad naszego partnera, w końcu nie ma ludzi idealnych i te małe potknięcia są w stanie denerwować nas najbardziej. Niekiedy uczucie partnerów do siebie, kiedy nie jest przez nich obu pielęgnowane, po prostu wygasa i bardzo często jest bardzo trudno je ponownie wzniecić.

W takich wypadkach ciężko jest o jakikolwiek sposób na naprawę tego co już się zepsuło, dlatego też rozstanie może być odpowiednią sugestią. Pogoń za karierą to kolejny z powodów dla których aż tyle związków się rozpada. Partnerzy rzadko kiedy są w stanie wybalansować swoje życie na tyle, żeby zrównoważyć jednocześnie swoje życie miłosne oraz karierę. A wiadomo co się dzieje, jeśli ktoś w związku zacznie się czuć zaniedbywany – pokusa pojawia się sama.

Oznaki zdrady

Zazwyczaj zdrada, kiedy nasz partner się o niej dowie kończy się rozpadem związku. Zdradzany partner nie widzi ,,sygnałów” które pokazują że druga osoba czuje się w tym związku po prostu źle, najczęściej przed tym, jak partner go zdradzi, to albo nie interesuje się partnerem, lub też jest zainteresowany nim do przesady. ,,Zdrada”, jest oczywiście bardzo luźno interpretowanym słowem. Najczęściej oznacza ,,przypadkowy seks”, pocałunek, czy nawet też oglądanie filmów porno. Wystarczy że kobieta pocałuje innego mężczyznę w usta – a już wiadomo że mamy po związku. Motywy zdrady mogą być różne – niedopasowanie ,,łóżkowe” partnerów, brak kontaktu ze sobą, czy też nie uważanie swojego partnera za atrakcyjnego. Zdrada jest bardzo bolesnym zakończeniem związku, ale czasami niestety jest czymś co następuje i nie jesteśmy w stanie temu zapobiec.